Je nám velkým potěšením podílet se na podpoře spolku o péči Německých ovčáků

Předevčírem nás oslovila milá paní Holečková s žádostí o dar do aukce a vše se tak hezky sešlo, že dnes (ve středu) již jsou rámečky v rukách spolku a v Okamihu jsme se rozhodli, že budeme navěky podporovat tento krásný spolek.

Ode dneška kdokoli by chtěl rámeček se svým pejskem a objednal jej na Okamihu, tak 10% z prodejní ceny rámečků budeme šetřit na podporu spolku a pravidelně vyplácet.

Dali jsme Vám i možnost přidat částku na podporu spolku – pokud chcete vědět více o tom kam penízky jdou, tak čtěte dále 🙂

Dva rámečky = dvě možnosti podpory

První a můj oblíbený protože do něj můžete vložit kus „sebe“ – s možností dotisku a nebo gravírování Vašeho pejska přímo na rámeček, kde jméno pejska a Váš text nesmí chybět.

https://www.okamih.cz/32-ramecky-nejen-s-mazlicky/221-psi-ramecek-se-zakomponovanim-vaseho-pejska-na-podporu-nemecky-ovcak-nouzi-zs.html

Druhý s motivem spolku – dostupný a decentní s možností vložit jméno Vašeho pejska a svůj text pro povzbuzení.

https://www.okamih.cz/32-ramecky-nejen-s-mazlicky/222-ramecek-na-podporu-nemecky-ovcak-nouzi-zs.html

Více o spolku

Spolek Německý ovčák v nouzi, z.s. jako takový, se zaměřuje na pomoc pejskům především plemene německý ovčák a jeho křížencům, jenž se ocitli v nouzi.

Účelem spolku je pomoc týraným, opuštěným či jinak strádajícím psům. Naše pomoc spočívá zpravidla v

  • přebírání pejsků z nevyhovujících podmínek
  • umístění do dočasné prověřené péče pod spolek.
  • Po umístění pejskové následně podstupují veterinární vyšetření a další potřebné kroky ( léčba, socializace apod.).
  • Jakmile je pejsek zcela zdráv a připraven, tak mu hledáme nový, vhodný DOMOV.
  • Po umístění do nového domova jsme s novými majiteli po celou dobu života pejska v kontaktu.
  • Pod spolek přijímáme i pejsky problémové, agresivní, vysloužilé a nebo nemocné, tito pejskové většinou dožívají v našich doživotních péčích, jelikož péče o ně je složitá (finančně x fyzicky x psychicky). Co to znamená? Pejsek se stane právoplatným členem vybrané rodiny, ale spolek o něj pečuje po veterinární a finanční stránce do konce života většinou.
  • Naši síť dočasných i doživotních domovů nadále rozšiřujeme. Jelikož ovčáci nejsou žádné 1-2kg módní doplňky, málokdo si je vezme byť jen do dočasného opatrovnictví a to především nyní přes léto.

Na co slouží peníze od všech sponzorů?

Penízky z aukce, která se nyní bude pořádat půjde na kompletní chod organizace, čeká se nový příjem psů a v případě, že se vybere vyšší obnos, tak je v plánu rozšířit nějaké depozitum o další místa (výstavba kotců, rozšíření výběhu atd..).


Náš spolek se i každoročně účastní i psích akcí (kolem Prahy), kde představujeme naše pejsky k adopci, sem tam zavítají na kukandu i naši pejsci v doživotních domovech.

Dotazy a více o spolku

Najdete nás na facebooku – 

Na webu

https://novnouzi.cz

Na emailu

info@novnouzi.cz