16.3. 2018 jsme se dostavili i na ples Filozofické fakulty v Ústí nad Labem. Nešli bychom na jen tak ledajaký ples ale téma magických 18 se pro nás stalo výzvou.

Nevím jak Vy, ale v 18-ti letech jsem filozofoval asi nejvíce. Nejvíce jsem se díval v noci na nebe a hledal souvislosti ve věcech, ve kterých dospělým již asi bylo jasno, neboť se mnou na daná témata jen málokdy rozmlouvali a nebo jsem uslyšel jen rychlé „to je přeci jasné“ a nebo „kdyby tě raději zajímalo něco praktického…“. A tak téma magických 18 je od našich filozofů – řekl bych – velice trefně nastavené, ač teda osobně nevím, proč jej tak nazvali… 😀 (třeba i nějaký/á odepíše na tento článek)

Filozofii jsme tedy zakreslili jako kaňku, osmnáctku symbolicky a obsahem budiž Vám do budoucna stojánek na cokoli Vám blízkého.. v tomto plesu jsme ale obsah zaplnili letáčkem se vším co bychom pro Vás rádi tvořili a výzvou do Vašich řad, abyste se s námi podělili o to co dále byste rádi, abychom tvořili… ideálně ušité na míru Vašim okamžikům a prožíváním.

Na závěr přidáváme rámeček který obdržel nejvíc nejzapálenější člověk do našeho projektu, kterého jsme na plese potkali.

A pokud jsme Vás nepotkali a nebo se Vám rámeček líbí, tak jej rádi vyrobíme na míru i Vám.