Foto rámečky na míru

Pomozme napsat o kousek lepší příběh odloženým děťátkům

Na ten den jen tak nezapomenu. Den, kdy mě sestry v nemocnici provázely po oddělení pro odložená děťátka. Sotva jsem vešla do místnosti, kde byla novorozeňátka bez maminky, tak se mi spustily z očí slzy. Však i nám se nedávno narodila dcerka Nelka a představa, že by neměla maminku je pro mě zkrátka nepředstavitelná.

Ale ta místnost měla v sobě i doušek optimizmu a ten jsem pocítila právě přes projekt Život v kufříku, který se zrodil díky Martině a Ivě z nadace La vida loca.

Každé takové děťátko krom úžasné péče v nemocnici totiž dostane i první vzpomínky a malé dárky od sponzorů a dárců zabalené v kufříku.

Děkuji Martině a Ivě, že tu jste!

Jak Okamih podporuje Život v kufříku?

Jelikož Okamih je tu především proto, aby pozvedl každý jeden moment života každého z nás, který za to stojí si připomínat, tak jsme se rozhodli, že..

  • přispějeme z každého prodaného rámečku 10-ti procenty
  • dáme každému z Vás možnost přispět ještě další částkou (kterou budeme pravidelně přeposílat nadaci)
  • ale i darujeme mini rámečky každému jednomu děťátku, do kterých mohou sestry v nemocnicích zapsat údaje o narození a vložit do kufříku
 

 

Na co slouží peníze od všech sponzorů?

Jelikož nadace nemá téměř žádné provozní náklady, tak většina darů a příspěvků putují přímo na podporu miminek, ale i na preventivní programy pro děti a další události, za kterými stojí dvě neúnavné dámy Martina a Iva a všichni, kteří přidali ruku k dílu.

Dotazy a více o nadaci

A nebo více najdete i na webu https://www.nflavida.org/

A pro Vaše veškeré dotazy a podněty k pomoci nadaci

Na emailu nflavida@gmail.com