Oslavujme své úspěchy a NIKDY se nezastavujme

Dnes jsem potkal pár lidí, kteří byli úplně beze smyslu. Ze dne na den do práce, domu, na gauč k telce a spánek – na který se nejvíce těší. A nejčastěji jsem slyšel „zítra“. Zítra začnu, zítra to změním, zítra se cosi stane.

Hnedka jsem uviděl svůj oblíbený sport a chvíle úspěchů. A ze zasmušilého rozhovoru přešel do lehčího zasnění se, ve kterém jsem ovšem našel inspiraci k tomuto krátkému článku.

Rád bych těm, kteří jej čtou vzkázal jednu věc – zvedněte se hned jak to půjde – ne zítra – a běžte jak Forrest Gump a nezastavujte se. Protože smysl je sice v přítomnosti, ale bez cílevědomosti a dosahování úspěchů si nebudeme ani uvědomovat, proč ta přítomnost je tak důležitá. Proč někdo v okamihu dosáhne „osvícení“ a někdo ne. Dle mého, to jsou ty těžce prochozené boty, které postupně v nás probouzely větší a větší smysl nejen pro to, co děláme – ale i to, co jsme.

V okamihu jsme se i proto rozhodli, že se budeme o to více věnovat sportovcům, prožože těm je tato vlastnost dána – dle mého nejvíce vlastními trenéry, kteří nás každým dnem motivují a inspirují a vidí v nás něco, co možná ani sami v sobě nevidíme. Až do chvíle, kdy to uvidíme i sami – v sobě.

Pro tuto inspiraci tvoříme věšáky na medaile, které korunují Vaší osobnost a podporují Vás na cestě, za Vašimi cíli, ale i k sobě!

Orámujeme Vaše úspěchy

Přejeme si, aby každý sportovec mohl hrdě vystavit své trofeje a zároveň se inspirovat oblíbeným mottem a fotkou z toho nejlepšího „tažení“.

Věšáky na medaile

  • vyrábíme z kvalitní bukové překližky o síle 5mm
  • zosobňujeme pro každou jednotlivou osobnost – dopíšeme Vaše jméno s Vaším oblíbeným stylem písma
  • domalujeme do přesných barev
  • dopíšeme Váš oblíbený citát či motto, které Vás každý den zvedne z postele 😀

Malá ukázka již vytvořených věšáků

Vše můžete nakoupit na našem eshopu